gaziantep günlük kiralık daire, gaziantep günlük kiralık daire 2+1, gaziantep günlük kiralık daire merkezde, gaziantep günlük kiralık daire onkoloji, gaziantep günlük kiralık daire şahinbey/gaziantep, gaziantep günlük kiralık daire şehitkamil, gaziantep günlük kiralık daire üniversite, Genel, Haberler

Gaziantep Günlük Kiralık Daire

Görkem konaklama

Gaziantep‘e Geldiğinizde Günlük Konaklama Hizmetimizden Yararlanmadan Sakın Dönmeyin

Gaziantep‘te Üniversite konumda Günlük kiralık ev de Konaklamak! en uygun fiyatlar siz değerli insanlara sunulmaktadır. Gaziantep de Günlük kiralık dairelerimiz Güneykent‘in merkezi konumda olup Üniversite ve Civarı Bir çok güzel yere yakındır. Eğer Sizde Konfor düşkünü iseniz tercihinizi bizden yana yapabilirsiniz.

Gaziantep‘in Işık saçan Yerlerini Keşfede bilirsiniz. Lüks Bir Apart otel . Ulaşım açısından Bulunması Kolay konumda olan özel VİP evlerimizden Gaziantep‘in diğer gezilecek yerlerine de Kolaylıkla gidebilirsiniz. istediğiniz kadar günlük daire kiralayabilirsiniz. Günlük Kiralık dairelerimiz de tüm ihtiyaçlarınızı Gidere bilecek Kadar imkan bulunmaktadır. (TV, Çamaşır Makinası, Buzdolabı vb.)

günlük kiralık dairemiz Güneykent konumda Daire Kiralamak Yada Rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kiralık Evlerimiz ihtiyacınıza göre Hazırlanıyor olması Bilginize sunulur.
Gaziantep Günlük Kiralık Daire

Tüm isteklerinizi karşılayan personellerimiz Rahatınız için 7/24 hizmet vermektedir. 24 saat Kesintisiz çalışmaktayız.
İşletmemizde wifi, tv, buzdolabı, klima, yangın alarm sistemi güvenlik kamerası, ve dilediğiniz tüm ihtiyaçlarınıza uygun Her şeye Bir söz Kadar Yakınsınız çarşaf örtü ve havlularımızı prensip olarak Hijyenik kullanmaktayız.

Bir işletme olarak bu açıklama sadece Hizmetimizden Yararlanan Saygın Müşterilerimizi bilinçlendirmek adına Yazılmıştır.

Bakanlığımızın genelgesini de bilgi olarak Eklediğimizi Unutmayın ve lütfen haksız kazanç sağlayanlara ortak olmayın Kazanç sunmayın. Daireler Hakkında Bilgi ve Rezerve için Tıklayın

Gaziantep‘in en gözde merkezi olan Üniversite Bulvarı Canlılığıyla 24 Saate Güzellik dağıtan İnsan Trafiği ile Sıkılmadan, Konaklamanın Keyfini Çıkarın. Gaziantep  her yeri gezilmeli ve görülmeli dediğimiz yerlerden biridir. Bu sebeple bu Enerji yüklü bir çevrede İşletmemizde Konaklayarak sizlerde.

Gaziantep Güneykent‘te bulunan Dairelerimiz Saatlik ve günlük,
seçenekler ile kiralanabilir. Dairemiz Üniversite bulvarı Güneykent mahallesinde yer almaktadır. Kurumsal hizmet veren Günlük Kiralık sisteminde temizlik ekibi Bayan Kadro ile Bol Hijyeni Hissedecek olmanız mümkün olacaktır.

Günlük Kiralık Gaziantep‘te ilk VİP Oda tasarımları ile hizmet veren
günlük daire ve ev kiralama Tehsistir.
Bize Reklamda Gördüğünüz telefonlardan ulaşabilirsiniz.
Kalite asla ucuz değildir. Ama Biz sizler İçin Pahalı Konforu Ucuza Veriyoruz Gaziantep de bir ilk olarak VİP Hizmeti ile ortaya çıkan Günlük Kiralık Daire sektöründe hizmet vermektedir. Binamız Gaziantep Güneykent Mahallesi Mandalin Cafe Yanındadır. Lokasyon olarak alışveriş eğlence ve toplu taşıma noktalarına sıfır mesafededir.

Binamızda 15 daire bulunmaktadır.
Gaziantep Görkem konaklama Adı patentli yasal markamızdır
Teknik donanım olarak Yeterli ve Aşırı Hijyen ile üst düzey bir apart oteldir.

Müşteri memnuniyetine Aşırı Önem verirken google yorumlardan Günlük Kiralık ile ilgili gerçek yorumlara ulaşabilir ve memnuniyetinizi
yada şikayetinizi sizde bildirebilirsiniz. şikayetleriniz olursa eğer Hizmetimizdeki Olumsuz olarak Gördüğünüz
Sorun mutlaka değerlendirmeye alınacaktır.

Günlük Kiralık Daire olarak T.C İçişleri bakanlığı genelgesinin tüm Kanununu
Eksiksiz yerine getirerek pansiyon Apart Otel ruhsatını almıştır.
Tüm müşterilerimize Şunu Bildirmek isterim ki
günlük kiralık daire denildiğinde

kafalarda oluşan olumsuz algıyı hepimiz biliriz, kimliksiz herkesin rahatlıkla farklı amaçlar için kullandığı –
ailelerin ve Civardaki Komşuların rahatsız olduğu
Emniyetin sürekli ziyaret ettiği yerler gelir. Tabi ki Haksız da değillerdir.

Çevremizde Göründüğü gibi bu işi yasal yapmayan birçok Daire bulunmakta ve fiyatları neredeyse Ücretsize yakındır. kalite, güvenlik, hijyen, konfor, ve sizi güldüren yüzümüz Hizmetlerimiz kadar ucuz değildir.

Related Posts

Bir cevap yazın